ДОГОВОРИ. ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ

Майстер-клас для дизайнерів, декораторів, власників студій та бюро, які хочуть захистити себе і свою роботу та виконувати проєкти грамотно і якісно
15 квітня 2021
18:00-21:00
Онлайн
ЧОМУ ВАМ ПОТРІБЕН ДОГОВІР?
1
Укладення договору завжди свідчить про вашу серйозність і відповідальність перед замовником за результат роботи над проєктом. Зараз все більше замовників просять при співпраці обов'язково підписувати договір.
2
У договорі прописано, що ви робите, як ви робите і в які терміни надаєте результати роботи над проєктом. І тут ви маєте писати ваші реальні адекватні дані, в які можете вкластися. При цьому важливо скласти правильні формулювання, аби уникнути «подвійних смислів» у договорі.
3
У договорі узгоджена «ціна» за дизайн-проєкт і порядок її оплати. І вам не треба відчувати себе ніяково при очікуванні чергового платежу.
4
У договорі прописані права та обов'язки двох сторін. Ви можете, наприклад, прописати час на узгодження і прийняття рішень замовником.
5
Договір захищає вас більше, ніж замовника, адже там вказані всі етапи роботи над проєктом і описані результати вашої роботи, що дозволяє уникнути неточностей і непорозумінь, а також конфліктів при реалізації даного проєкту.
На цьому майстер-класі наш юрист ретельно пояснить майже кожен пункт стандартного договору, що має бути у кожного дизайнера інтер'єру, архітектора, який веде бізнес офіційно й загалом дотримується всіх правових норм взаємовідносин з клієнтами та постачальниками.
Зареєструйтеся та отримайте безкоштовно запис попереднього вступного вебінару "Юридичні аспекти ведення дизайн-бізнесу"!
Катерина Саніна
Бізнес-тренерка для дизайнерів інтер'єру, засновниця клубу дизайнерів #DAH, перша українська відеоблогерка-декораторка, експертка топових національних дизайн ЗМІ, консультантка дизайнерів з розвитку особистого бренду.
Смишляєва Галина
Юрист, адвокат, медіаторка, радниця з правових питань. Спеціалізація: правовий супровід бізнесу, в т.ч. в інтернеті, питання оподаткування та захисту інтересів підприємств и підприємців при перевірках. 20+ років правової практики, 10+ років спікерка в спеціалізованіх проєктах для інтернет-бізнесу та бухгалтерії.
ОБЕРІТЬ БАЖАНИЙ ФОРМАТ УЧАСТІ
Базовий
500 грн

 • Підійде тим, в кого вже є свій договір, але також є питання до юриста щодо його актуальності й можливої відсутності деяких важливих пунктів.
 • До пакету входить:
 • Участь у живому ефірі
 • Запис майстер-класу
Обрати пакет
Максимум
1 300 грн
 • Участь у майстер-класі та запис
 • Договір на надання послуг з дизайну інтер'єрів українською мовою
 • Презентація юриста з поясненнями кожного пункту договору
 • Форма актів на закриття
 • Всі необхідні додатки
 • Загальні рекомендації юриста щодо заповнення будь-якого виду договорів
 • + Анкета по роботі з замовником - невід'ємна частина договору, на базі якої будується вся ваша співпраця з клієнтом, більш того, для суду анкета є важливою доказовою базою.
Обрати пакет