ЗРОЗУМІТИ ЗАМОВНИКА: МІСІЯ ЗДІЙСНЕННА

Працюємо з технічним завданням. Вебінар для дизайнерів інтер'єру
29 квітня 2021
17:00-18:00
Онлайн
Необхідність технічного завдання в роботі дизайнера не потребує обґрунтувань. Варто лише один раз спробувати виконати дизайн-проєкт зі слів замовника – і такий досвід вам навряд чи захочеться повторити.

Натомість чим докладніше клієнт відповість на питання вашої анкети, тим більша ймовірність того, що в кінці ви обоє залишитеся задоволені результатами роботи. Але для цього технічне завдання має бути складено бездоганно.

ЩО Ж МАЄ МІСТИТИ В СОБІ ІДЕАЛЬНЕ ТЗ?
1
ЗАГАЛЬНІ ДАНІ про об'єкт (планування, технічні дані) та про сім'ю (звички, сценарій життя в цій квартирі тощо).
2
ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ ІНТЕР'ЄРУ, яку потрібно реалізувати дизайнеру, варіанти перепланування.
3
ОФОРМЛЕННЯ ІНТЕР'ЄРУ: стилістичні направлення, побажання щодо кольорів, декору, меблів.
4
КОМПЛЕКТАЦІЯ ІНТЕР'ЄРУ. Інколи виноситься в окреме ТЗ вже після узгодження основного концепту.
Проте слід пам'ятати, що ТЗ – це не тільки важливий і потрібний інструмент збору інформації, це також документ, що є невід'ємною частиною договору, має юридичну силу і в разі якихось конфліктів чи непорозумінь може стати доказовою базою адекватності виконання вашої роботи.

На вебінарі ми детально розглянемо структуру та складові якісного технічного завдання, а також обов'язково обговоримо тему з юридичної точки зору:
- як правильно формулювати запитання до клієнта,
- як уникнути подвійних формулювань,
- як за допомогою ТЗ захистити ваші інтереси.
Смишляєва Галина
Юрист, адвокат, медіаторка, радниця з правових питань. Спеціалізація: правовий супровід бізнесу, в т.ч. в інтернеті, питання оподаткування та захисту інтересів підприємств и підприємців при перевірках. 20+ років правової практики, 10+ років спікерка в спеціалізованіх проєктах для інтернет-бізнесу та бухгалтерії.
Катерина Саніна
Бізнес-тренерка для дизайнерів інтер'єру, засновниця клубу дизайнерів #DAH, перша українська відеоблогерка-декораторка, експертка топових національних дизайн ЗМІ, консультантка дизайнерів з розвитку особистого бренду.
ОБЕРІТЬ БАЖАНИЙ ФОРМАТ УЧАСТІ
Безкоштовно
Онлайн-участь
(запису не буде, тільки живий ефір)
ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
300 грн
Онлайн-участь + запис вебінару
+ готовий шаблон ТЗ (анкети)
ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ та ОПЛАТИТИ
Залиште ваші контактні дані
Відправляючи заявку, ви даєте згоду на обробку ваших персональних даних. Ми гарантуємо, що не передамо їх третім особам.
Залиште ваші контактні дані
Відправляючи заявку, ви даєте згоду на обробку ваших персональних даних. Ми гарантуємо, що не передамо їх третім особам.